Yetkili Servis

1935 yılında kurulan Mammoth, tüm tesis yaşam döngüsü için en iyi ve en ekonomik çözüm olan özel ambalajlı HVAC sistemleri sağlamak için mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve bina sahipleriyle çalışma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

Bugün Mammoth markası, HVAC endüstrisinde özel paketli DX sistemlerinin kalitesi, esnekliği ve güvenilirliği ile tanınmaktadır. Bu paketlenmiş HVAC sistemleri, hizmet verdikleri tesislerin tüm yaşam döngüsü için genellikle en iyi ve en ekonomik çözümdür. Optimum enerji verimliliği, sessiz akustik performans arıyorsanız veya yüksek performanslı tesisinizin LEED® sertifikasını hedefliyorsanız, gereksinimlerinizi karşılamak için HVAC sistemini entegre edecek bilgi ve uzmanlığa sahibiz.

80 yılı aşkın bir süredir Mammoth markası, dünya çapındaki hem endüstriyel hem de ticari müşteriler için konforlu bir iç mekan ortamı yaratıyor. Fabrikada paketlenmiş çatı sistemlerinden prefabrik mekanik ekipman odalarına kadar, Mammoth özel ticari ekipmanı hava kalitesini iyileştirir ve işletme maliyetlerini düşürür.

Bugün Mammoth, mümkün olan en iyi ekipman çözümünü bulmak için mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve bina sahipleri ile birlikte çalışarak ekonomik çözümler sunmaktadır.

5 tondan 15 tona kadar değişen kapasiteye sahip Mammoth Isı Pompası ürünleri, daha küçük konut birimleri ve büyük ticari ürünler arasındaki boşluğu dolduruyor. Mammoth Isı Pompası ünitelerinin hafif ticari uygulamalar ve güçlendirme işleri için doğru seçim olduğunu göreceksiniz.

Akform Klima Mammoth Yetkili Servis olarak, Su Kaynaklı Isı Pompası, Vidalı Soğutucu, Hava Soğutmalı Soğutucu, Santrifüj Soğutucu, Hava kontrol Ünitesi, Yoğuşmalı Üniteler, Fan Coil Ünitesi montaj, onarım ve bakım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.