Chiller Servisi

Chiller Servisi

Akform Chiller Servisi; titreşim, yağ ve soğutucu seviyeleri dahil olmak üzere sisteminizin tüm yönlerini analiz eder, olası sorunlar için chiller sisteminizi denetler, yeni tesisat elemanları üretir, kurar ve enerji kullanımı hakkında ayrıntılı veri analizi sağlar.

Ticari soğutucular, tüm gün çalışanlarınız için iş veya ofis alanınızı serin ve rahat tutar. Sisteminiz bozulduğunda ve arızalanmaya başladığında hem çalışanlar hem de müşteriler rahatsız olabilir ve üretkenlik düşebilir.

Tek bir arama ile chiller sisteminizin gece veya gündüz en yüksek performansta çalışmasını sağlayabilirsiniz. Akform Chiller Servisi, en çok ihtiyaç duyduğunuz anda eksiksiz planlı ve acil servis hizmeti sunar ve siz tamamen memnun kalana kadar her zaman sizinle yakın bir şekilde çalışır. Servis planlamak için bugün bizimle iletişime geçin ve çalışma alanınıza hak ettiğiniz ideal atmosferi sağlamamıza izin verin.

Ticari veya endüstriyel soğutucu ünitenizle ilgili sorunlar fark ettiğinizde, eksiksiz bakım ve onarım için profesyonelleri aramak her zaman en iyisidir.

Chiller üniteleri karmaşık, hareketli sistemlere sahiptir. Bu birimler için sorunları çözmek, tam eğitim ve uygulamalı deneyim gerektirir. Eğitimli HVAC teknisyenlerimiz, chiller sisteminizi teşhis ederken, onarırken ve bakımını yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilir.

Chiller sorunları için whatsapp'tan yazabilirsiniz...