Klima Santrali

Klima Santrali Servisi

Akform Klima tarafından sağlanan klima santrali hizmetleri; havayı filtreleme, ısıtma ve/veya soğutma, nem alma ve/veya nemlendirme yoluyla arıtır. Klima Santrali (AHU), havalandırma kanalları tarafından tesislere sağlanan havayı işleyen bir klima ekipmanıdır. Bu, havanın binaya termo-higrometrik ve iç mekan hava kalitesi muamelesi yoluyla geçirileceği anlamına gelir.

Dış hava ve filtreleme yoluyla hava kalitesini iyileştirerek klima santralinize enerji verimli kurulum, bakım ve onarım yapma tecrübesine sahibiz. Çözümlerimiz, işletme sahiplerine, tesislerinin verimliliğini artırırken müşteri kesintilerini en aza indirmenin bir yolunu sunar.

Klima santrali ünitelerine sunduğumuz klima santrali sistemi yükseltmeleri, sisteminizin genel verimliliğini ve etkinliğini artırmak için özelleştirilmiştir. Bu, daha yüksek üretkenlik sağlayacak ve çalışanlarınızın iş yerinde kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır.

Klima Santrali Ünitenizin verimliliğini artırmak, aylık enerji ve işletme maliyetinizi azaltarak işiniz üzerinde olumlu bir etki yaratabilir.

Klima santralinize düzenli olarak programlı bakım yaptırdığınızda; herhangi bir onarım veya büyük bakım projesinin gerekli olmasının önlenmesine yardımcı oluyorsunuz. Bu, işletmenize beklenmedik büyük bir onarım masrafı yerine planlanmış bakım maliyeti için bütçe ayırma fırsatı verir.

Klima Santrali sorunları için whatsapp'tan yazabilirsiniz...