Hakkımızda

Hakkımızda

İklimlendirme sektöründe; Fancoil Chiller, Rooftop Klima, ısıtma, soğutma, nem alma ve nemlendirme Servis Hizmeti verme amaçlı olarak, İstanbul’da kurulmuştur.

Endüstriyel Klimalar, Soğutma Grupları, Rooftop çatı tipi paket üniteler, Hassas Kontrol üniteleri, Toprak ve Su Kaynaklı Isı Pompaları, Nem alma ve Nemlendirme cihazları, Kanallı Split klimaların Bakım ve Servis Hizmetlerinin yanısıra, sistemde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme riskini veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman, yüksek bilgi birikimine sahip ve konusunda deneyimli personelimizle hizmet vermeye devam etmektedir.

Akform Klima, 24 saat servis hizmeti veren tam kadro bir servis departmanına sahiptir. Servis teknisyenlerimiz, üzerinde çalıştığımız tüm ekipman konusunda tam lisanslı ve eğitimlidir. Öncelikli hedefimiz, sürekli olarak hızlı tepki süresi için çabalarken, müşterilerimizin ekipmanındaki aksama süresini azaltmaktır.

Ekipman ne olursa olsun, kapsamlı bir teşhisin ardından teknisyenlerimiz size onarım için bir tahminde bulunur ve en iyi eylem planını önerir. Alanımızdaki geçmişimiz ve geniş uzmanlığımız sayesinde, parçaları hızlı bir şekilde bulup temin edebiliyor ve sisteminizi mümkün olan en az kesinti süresiyle onarabiliyoruz.